Apie mus

UAB „Baltlanta“ atgaivino senas geras lietuviško laivyno tradicijas. Bendrovė buvo įsteigta 1996 m. gruodžio mėn. ir yra viena stambiausių Lietuvos laivų savininkių.

Daugiau nei 20 metų „Baltlanta“ žvejoja bei apdoroja žuvis iš Atlanto vandenyno. Pagrindinės sugavimo vietos yra Marokas ir Mauritanija. Žuvys, sugautos „Baltlantos“ laivų, parduodamos Vakarų Afrikoje.

Iš Klaipėdos būstinės, pasitelkdama partnerių Las Palme, Kanarų salose (laivyno operatoriaus „Katla Seafood Canarias S.L.U.“) pagalba, „Baltlanta“ užtikrina aukštą žuvų produkcijos kokybę, nes pažįsta žvejybos vietas, turi šiuolaikišką įrangą, inovacijas bei gerai apmokytą personalą. Visi laivai sertifikuoti ir atitinka Europos Sąjungos institucijų reikalavimus.

Kruopščiai apgalvota investicinė politika skatina sėkmingą bendrovės plėtrą. Naudingą lėšų investavimą užtikrinančių priemonių kompleksas skirtas finansiniam kompanijos stabilumui užtikrinti ne tik šiandien, bet ir ateityje.

„Baltlantai“ priklausantį laivyną sudaro „Moonzund“ tipo laivai.

Laivynas nuolat modernizuojamas, siekiant optimizuoti eksploatavimo išlaidas bei padidinti žuvų sugavimo apimtis ateityje.

Mūsų
laivynas

Bendrovė valdo 2 žvejybinius laivus, kurie žvejoja su Lietuvos vėliava. Daugiau

Mūsų
galerija

Šiame skyriuje rasite kompanijos laivyno, žuklės bei produkcijos nuotraukas. Daugiau

Kaip mus
rasti?

Žiūrėkite Google žemėlapyje
Daugiau